Nr katalogowy: 323

Dariusz Witold MIERZWA (ur. 1959)

Nr katalogowy: 323

Journey into the depths of pain relief, 2022

technika własna, płótno; 80 x 120,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: D.MIERZWA'22;
estymacja: 6 600 - 8 000 zł