Oferta

Kontakt:

Waleria Matelska
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
tel.: 663 111 161

Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)

87
Ona (Wiosenne) brąz patynowany; 56,5 x 9,5 x 8 cm;
sygn. u dołu : monogram wiązany MS, SIERPIŃSKI / W WA.
estymacja: 6 500 - 8 000 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

88
Paradise - talerz ozdobny porcelana biała, sitodruk, szkliwienie; wys. 2,5 cm, średn. 23 cm;
sygn. p. d.: W. Siudmak.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł