65
Figurka sowy srebro pr. 900, waga 39 g.; wys. 6,2 cm.
Niemcy, pocz. XX w.
estymacja: 1 500 - 1 700 zł

67
Bażant brąz; 10,5 x 21 x 5 cm.
Wiedeń?, pocz. XX w.
estymacja: 800 - 1 000 zł

Max MILO (1938-1976)

71
Struś brąz odlewany, patynowany na ciemno, cokół marmurowy; wymiar całkowity: 18 x 8,5 x 15 cm, wys. figury z wypukłą podstawą 16 cm;
sygn. u dołu: „Milo”.
estymacja: 400 - 500 zł

72
Patera z jamnikami cyna platerowana; 57 x 26,5 x 5,5 cm;
ozn. na uchwycie, na spodzie ozn.: "244".
estymacja: 1 500 - 1 700 zł

74
Szpilka ze słoniem złoto pr. 583?, dług. 6,6 cm, waga: 3,22 g.
Polska, okres międzywojenny.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł