Nr katalogowy: 161

Feliks SYPNIEWSKI (1830-1902)

Nr katalogowy: 161

Portret hrabiego

olej, płótno naklejone na tekturę; 36 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: FS / 1856 (? data częściowo ukryta pod ramą).
estymacja: 9 000 - 11 000 zł