Nr katalogowy: 127

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 127

Józef Piłsudski

akwarela, papier; 14,7 x 9 cm (w świetle passe-partout);
sygn. po prawej stronie: … (nieczytelnie).
estymacja: 1 500 - 1 900 zł