Oferta
Kontakt:
Waleria Matelska
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
tel.: 663 111 161
Zenon ŻYBURTOWICZ (ur. 1949)
Nr katalogowy58
Bez tytułu, 1990 / 2023
negatyw KODAK 35 mm; wydruk pigmentowy na papierze FB Gold Silk 315; 40 x 60 cm (zadruk); edycja: 1/7.
Na odwrocie naklejka autorska z opisem.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Marie LAURENCIN (1883-1956)
Nr katalogowy60
Bez tytułu
akwaforta, akwatinta barwna, papier; 46 x 35,5 cm;
sygn. l. d.: Marie Laurencin; ed. p. d.: 11/100.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)
Nr katalogowy62
Akt z lustrem i mężczyzną, lata 70.
litografia offsetowa (na kanwie collage’u fotograficznego), papier; 70 x 50 cm.
Praca pochodzi ze spuścizny po artyście.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Artysta nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy68
Bez tytułu, 1989
piórko, tusz, papier; 28 x 19,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: nieczytelnie 89’.
estymacja: 800 - 1 000 zł
estymacja: 800 - 1 000 zł
Mieczysław JAGOSZEWSKI (1897-1987)
Nr katalogowy72
Scena erotyczna I
piórko, tusz, akwarela, papier; 26,5 x 23 cm (w świetle passe-partout).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Nr katalogowy74
Scena erotyczna III
piórko, tusz, akwarela, papier; 25,5 x 32 cm (w świetle passe-partout).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Jerzy FLISAK (1930-2008)
Nr katalogowy76
Przy kominku, lata 60. XX w.
akwarela, gwasz, papier; 29,5 x 33,5 cm (arkusz).
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Jan CHRZĄSZCZ (ur. 1944)
Nr katalogowy78
W oczekiwaniu na łabędzia, 1987
pastel, karton; 70,5 x 52 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: J 87 / Chrząszcz (inicjał wiązany).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
L'ENVOL C. FRENCH, XX w.
Nr katalogowy81
Lot (Ucieczka), 1971
olej, płótno; 91 x 73 cm;
sygn. p. d.: nieczytelnie; opisany na odwrocie: nieczytelnie.
estymacja: 4 400 - 5 300 zł
estymacja: 4 400 - 5 300 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy84
Erotyk - Dziewczyna i chłopak, 1974
olej, tektura, 24 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: SZSZ 74.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
sygn. l. d.: SZSZ 74.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Marek SIERPIŃSKI (1954-2014)
Nr katalogowy86
Zwycięstwo
brąz niklowany; 62,5 x 12 x 10 cm;
sygn. u dołu: monogram wiązany MS, M. SIERPIŃSKI / W WA.
estymacja: 8 500 - 10 000 zł
estymacja: 8 500 - 10 000 zł