Nr katalogowy: 205

Artysta nieokreślony włoski (?), XIX/XX w.

Nr katalogowy: 205

Głowa uśmiechniętej dziewczyny

alabaster; wys. 23,5 cm; sygn. z tyłu na podstawie: Ginnto V… (słabo czytelnie);
Włochy, XIX/ XX w.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł