Nr katalogowy: 35

A. MROZIŃSKA (1887 - ?)

Nr katalogowy: 35

Nimfa, 1930

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, kredka; 18 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie: Mrozińska 1887 r. - ?.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł