Nr katalogowy: 26

Malarz nieokreślony austriacki (?), XIX w.

Nr katalogowy: 26

Portret dziewczyny [szlachcianki], około 1870

olej, płótno; 40 x 30 cm;
na odwrocie słabo czytelnie napis ołówkiem (na dolnym krośnie).
estymacja: 6 300 - 7 600 zł