Nr katalogowy: 22

Malarz nieokreślony polski, XX w.

Nr katalogowy: 22

Matka z dzieckiem, ok. 1975

olej, płótno dublowane; 72 x 54 cm.
Po konserwacji.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł