Nr katalogowy: 20

Jan CHRZAN (1905-1993)

Nr katalogowy: 20

Akt leżącej kobiety

olej, tektura; 63 x 80 cm;
sygn. p. d.: J. CHRZAN
estymacja: 2 500 - 3 000 zł