Nr katalogowy: 706

Karol Filip MALCZ (czynny 1828 - 1864, firma do 1939)

Nr katalogowy: 706

Paterka

srebro, częściowo złocone próby 12 cechowane; waga 373 g.

Warszawa, lata 40. XX w.
estymacja: 6 500 - 8 000 zł