Nr katalogowy: 609

Nr katalogowy: 609

Para lichtarzy czteroramiennych

porcelana, kobalt podszkliwny, złocenia, wys. 47 cm,
sygn. kobaltem podszkl.; Niemcy, Sitzendorf, kon. XIX w.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł