Leszek PINDELSKI (1902-1939)
Nr katalogowy: 52
Skalisty brzeg morza
olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: Pindelski L
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
sygn. p. d.: Pindelski L
estymacja: 2 500 - 3 000 zł