Nr katalogowy: 35

Leonard WINTEROWSKI (1872-1927)

Nr katalogowy: 35

Słoneczny dzień - W podgórskim plenerze

olej, tektura; 22 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: L. Winterowski
estymacja: 3 000 - 3 600 zł