Nr katalogowy: 29

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

Nr katalogowy: 29

Pejzaż wiejski ze sztafażem, 1912

olej, płótno; 59 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Bratkowski Lwów 1912
estymacja: 6 500 - 7 500 zł