Nr katalogowy: 26

Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA - MEWA (1895-1967)

Nr katalogowy: 26

Pejzaż jesienny

akwarela, papier; 15 x 23 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: M-EWAŁUNKIEWICZOWA
estymacja: 2 000 - 2 300 zł