Nr katalogowy: 24

Rudolph SLEVOGT (XIX w.)

Nr katalogowy: 24

W wiejskiej zagrodzie, 1868

ołówek, papier; 23 x 31,5 cm w (świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Rudolh Slevo....Juli 4. 1868 (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 600 zł