Nr katalogowy: 3

Bolesław CYBIS (1895-1957)

Nr katalogowy: 3

Portret kobiety, 1925

akwarela, papier; 39,5 x 29,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: 7/VI 25 / B. Cybis
estymacja: 25 000 - 30 000 zł