Nr katalogowy: 311

Tamara BERDOWSKA (ur. 1962)

Nr katalogowy: 311

Bez tytułu, z cyklu "Bezsenność", 2018

olej płótno; tondo, średnica: 120 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Tamara Berdowska / 2018 / olej.
estymacja: 23 000 - 27 000 zł
Cena sprzedaży 31 000 zł