Nr katalogowy: 304

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

Nr katalogowy: 304

Collage 78/52, 1978

collage, technika mieszana, płótno; 50 x 39 cm;
sygn. i opisany śr. d.: TRudowicz / 78/52;
estymacja: 17 000 - 20 000 zł