Nr katalogowy: 840

Nr katalogowy: 840

Szabla francuska, w typie szabel orientalnych - arabskich i tureckich

stal, brąz i mosiądz złocony, róg; grawerunki; dł. głowni 85 cm;
Francja, przełom XVIII i XIX w.
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
Cena oferowana 19 000 zł