Nr katalogowy: 720

Nr katalogowy: 720

Ampułka mszalna na wodę

srebro kute, repusowane, częściowo złocone, niecechowane; wys. 15 cm, szer.11 cm, głęb. 6,5 cm; waga 177 g.
Niemcy?, pocz. XVII w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł