Nr katalogowy: 714

Nr katalogowy: 714

Zestaw: 2 chochelki i 2 sitka do herbaty

srebro częściowo złocone próby 12 cechowane;
Kraków, Stanisław WESTWALEWICZ, Karol MODES, Józef ZAMOJSKI, lata 20. - 30. XIX w.,
estymacja: 5 300 - 6 000 zł