Nr katalogowy: 708

Georges FOUQUET-LAPAR (czynny 1897-1925)

Nr katalogowy: 708

Cukiernica

srebro częściowo złocone próby 1 (950) cechowane; waga 433 g.
Paryż, 1 ćw. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł