Nr katalogowy: 49

George MAJEWICZ (1897-1965)

Nr katalogowy: 49

Jezioro Tanganika, 1962

olej, płótno; 80 x 120 cm;
sygn., dat. i opisany p. d. G. Majewicz / Tanganyika 1962
estymacja: 7 500 - 8 000 zł