Nr katalogowy: 47

Marceli HARASIMOWICZ (1859-1935)

Nr katalogowy: 47

Leśny potok

olej, płótno; 113 x 78,5 cm;
sygn. p. d.: Harasimowicz
estymacja: 20 000 - 24 000 zł