Nr katalogowy: 38

Monogramista JR, XX w.

Nr katalogowy: 38

Pejzaż z mostkiem, 1928

olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn. p. l.: JR [inicjał wiązany] 1928
estymacja: 6 300 - 7 000 zł