Nr katalogowy: 26

Grzegorz MENDOLY (1898-1966)

Nr katalogowy: 26

Wenecja

olej, tektura; 50 x 69 cm;
sygn. p. g.: G.Mendoly
estymacja: 6 200 - 7 000 zł