Nr katalogowy: 19

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

Nr katalogowy: 19

Na pustyni, 1923

olej, płótno; 71 x 91 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: A. Laszenko / Assunn 24/81 23.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł
Cena sprzedaży 17 000 zł