Nr katalogowy: 16

Czesław TAŃSKI (1863-1942)

Nr katalogowy: 16

Dorożki, 1903

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35,5 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: C. Tański 1903 r
estymacja: 6 700 - 8 000 zł