Nr katalogowy: 13

Feliks SZEWCZYK (1863-1932)

Nr katalogowy: 13

Ułani

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 41 x 60 cm; sygn. l. d.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł