Nr katalogowy: 8

Adolf BAUMGARTNER / Constantin STOILOFF (1850-1924)

Nr katalogowy: 8

Na targu

olej, płótno; 50,5 x 82,5 cm;
sygn. l. d.: A. Baumgartner
estymacja: 14 000 - 16 000 zł