Nr katalogowy: 6

Abram Jefimowicz ARCHIPOW (1862-1930)

Nr katalogowy: 6

Prace w polu

olej, płótno; 47 x 80 cm;
Autorstwo Archipowa potwierdza w swojej ekspertyzie z 17 X 1998 r. Lidia Skalska-Miecik.
estymacja: 100 000 - 120 000 zł
Cena oferowana 90 000 zł