Nr katalogowy: 307

Andrzej BEDNARCZYK (ur. 1960)

Nr katalogowy: 307

Na krawędzi nocy buduję świątynię IV, 1996

technika własna, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: „Na krawędzi nocy / buduję świątynię” / IV / A. Bednarczyk / 4/CXLXI / 1996;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł