Nr katalogowy: 729

Franz MOSGAU (firma czynna 1806-1960)

Nr katalogowy: 729

Łopatka i widelec do ryb środka stołu

srebro próby 800 cechowane, metal złocony; waga łączna 201 g.
Berlin, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł