drewno, szkło, szlagmetal, farba o złotym kolorze; 44,5 x 63 cm (27,8 x 45,6 cm - wymiar miejsca na obraz), 47,5 x 41,5 cm (28,5 x 23 cm - wymiar miejsca na obraz); Stan zachowania: ślady użytkowania. Europa Zachodnia?, XX w.