Nr katalogowy: 838

Nr katalogowy: 838

Zestaw 11 serwetek różnych

płótno, nić bawełniana; wymiary od 15,3 x 14,4 cm do 42 x 44 cm i 57 x 29 cm;
Stan zachowania: drobne plamki, jedna serweta wymaga licznych napraw.