Nr katalogowy: 809

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 809

Strzelec - z cyklu „Znaki Zodiaku”

płyta metalowa, druk; 14,8 x 14,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W. SIUDMAK (drukiem);