Nr katalogowy: 805

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 805

Portret kobiety w białej sukni

fotografia podmalowana; 4 x 3 cm (owal - w świetle oprawy);
sygn. po prawej stronie po środku.