Nr katalogowy: 803

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 803

Madonna - pastisz według Filippo Lippi - miniatura

fotografia podmalowana; 9 x 6,3 cm (w świetle oprawy).
sygn. po prawej stronie: monogram.