Nr katalogowy: 131

Władysław GRUDZIŃSKI (1875-1942)

Nr katalogowy: 131

Samotna łódź nad brzegiem rzeki

akwarela, tektura; 13 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł. Grudziński;