Nr katalogowy: 129

Erich KUBIERSCHKY (1854-1944)

Nr katalogowy: 129

Pejzaż, 1891

akwarela, papier; 14,5 x 22, 5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: E. Kubierschky / 26 . I. 91