Leonard PĘKALSKI (1896-1944)
Nr katalogowy: 128
Czerwone domki, lata 30. XX w.
akwarela, karton; 22 x 29 cm;
akwarela, karton; 22 x 29 cm;
Lit.: „Leonard Pękalski 1896-1944” [katalog wystawy monograficznej], Warszawa 1969, poz. 407 - tu jako własność siostry artysty.