Nr katalogowy: 117

Louis Jules Frédéric VILLENEUVE (1796-1842)

Nr katalogowy: 117

Kobiety z Fryzji - mężatka i panna, lata 30. XIX w.

litografia kolorowana akwarelą, papier; 25 x 17 cm (w świetle passe-partout);
wg rysunku z natury H. Greevena; wydawca: Thierry Freres, Paryż.