Nr katalogowy: 101

M. S. - Marc STERLING ? (1895-1976)

Nr katalogowy: 101

Głowa, lata 20. XX w.

drzeworyt, papier; 31 x 20 cm (arkusz w świetle passe-partout);
poniżej ryciny napis / sygn.? l. d.: M. Sterling (ołówkiem)