Nr katalogowy: 20

Jan TARASIN (1929-2009)

Nr katalogowy: 20

Magazyn, 1993

akwarela papier; 39 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: JTarasin / 93;
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)