Nr katalogowy: 6

Cyprian Kamil NORWID (1821-1883)

Nr katalogowy: 6

Męczennik, 1864

akwaforta, sucha igła, papier; 11,5 x 9,7 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. l. d.: C. Norwid 1864.