Nr katalogowy: 3

Józef PANKIEWICZ (1866-1940)

Nr katalogowy: 3

Wiatrak w Bruges, ok. 1902

akwaforta, sucha igła, papier gruby kremowy; 15,8 x 23 cm (odcisk płyty), 25,5 x 32,8 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Pankiewicz (ołówkiem);