Nr katalogowy: 903

Nr katalogowy: 903

Serwantka neorokokowa

okleina - róża, intarsje - brzoza barwiona, gatunki egzotyczne; 161 x 74 x 49 cm.
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
estymacja: 2 900 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł